Dla wymagających klientów

“Sztuką jest tworzyć a nie odtworzyć”.

Usługi na zlecenie.
Gdy nie masz własnego parku maszynowego.

 

Jesteśmy gotowi podjąć się realizacji wyjątkowych projektów i tworzyć rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci urzeczywistnić Twój plan.

 

Usługi obróbki Płyt Lanych APDM i innych materiałów.

 

W Pracowni Artystycznej LedBruk oferujemy usługi na zlecenie związane z obróbką różnych materiałów, w tym przetwarzaniem żywic poliestrowych, epoksydowych i poliuretanowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w produkcji oświetlenia oraz obróbce Płyt Lanych APDM, jesteśmy gotowi spełnić Twoje wyjątkowe potrzeby.

Nasze możliwości obejmują obróbkę materiałów takich jak inne kompozyty, aluminium, dibond, MDF i wiele innych. Wykorzystujemy Ploter w wersji PRO firmy Seron wraz z osią obrotową i inne elektronarzędzia. Współpracujemy również z naszym działem APDM, który specjalizuje się w produkcji płyt lanych.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, gwarantujemy profesjonalizm i zaawansowane rozwiązania. Jesteśmy gotowi podjąć się realizacji nawet najbardziej wyjątkowych projektów i stworzyć rozwiązania, które spełnią Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci urzeczywistnić Twój plan!

Formularz kontaktowy

Proszę zaznaczyć:

Dane kontaktowe

Jeśli masz pytania...
Zapraszamy do kontaktu.

LedBruk Sp. z o.o.

APDM Pro

Adres: ul. 3 Maja 48
05-230 Kobyłka

Email: biuro@apdmpro.com

Czynne: Pn - Pt 10:00 - 14:00

Skontaktuj się z nami.

Doradztwo przy zakupie i obróbce

Opinie o nas. Dziękujemy!

Bądź na bieżąco.

Nowe produkty prezentujemy na naszych social media.