LedBruk to rodzinna firma działająca od 2014 roku.

“Sztuką jest tworzyć a nie odtworzyć”

APDM, wyrosła z doświadczenia firmy LedBruk Sp. z o.o., która od początku swojej działalności, zajmowała się produkcją świecącej kostki brukowej. Wraz z rozwojem, w kolejnych latach, LedBruk zaczął produkować oprawy do lamp zewnętrznych, a także, oparte na autorskich pomysłach, liniowe oprawy najazdowe.

Dziś, dzięki tysiącom godzin przepracowanych z żywicą poliestrową, możemy zaproponować Państwu całkowicie nowy produkt – Płyty APDM – które definiują nowe standardy w zakresie trwałości, estetyki i wszechstronności zastosowań. Unikalne rozwiązania oraz wyszukana technologia produkcji pozwoliły nam na opracowanie jedynych na rynku, tak grubych płyt, które znajdują zastosowanie w wielu branżach. Począwszy od oświetlenia architektonicznego, poprzez elementy dekoracyjne, aż po kompleksowe rozwiązania dla przemysłu i sektora reklamowego.

Nasza wyobraźnia jest ograniczona, w przeciwieństwie do Płyty APDM, która ma nieograniczone możliwości. Płyty APDM spełniają oczekiwania najbardziej wymagających projektów.

Jako firma APDM, wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy. Od etapu projektowania aż po finalne wykonanie. Umożliwiamy personalizację wymiarów i kształtów, pozwalającym projektantom i architektom na pełne wyrażenie swojej kreatywności i indywidualności w tworzonych projektach.

Wierzymy w potencjał każdego projektu czy pomysłu. To motywuje nas do ciągłego doskonalenia i rozwoju. Nasze zaangażowanie w innowacyjność pozwala klientom APDM na realizację ich najśmielszych wizji. Zapraszamy do współtworzenia przestrzeni, która żyje światłem, kolorem i innowacyjnym designem – to jest esencja marki APDM.

Gwarancja APDM

Rozumiemy, że unikalność każdego projektu jest często kluczem do jego sukcesu, a płyty APDM wniosą do Państwa projektów wyjątkowy charakter. Chcemy jednak podkreślić, że ze względu na charakter procesu chemicznego, którym jest produkcja oparta na żywicach poliestrowych, nie można zagwarantować idealnej jednolitości i powtarzalności pomiędzy poszczególnymi partiami płyt. Każda płyta jest unikatowa i może wykazywać subtelne różnice w odcieniach kolorów czy wzorach, co jest wynikiem natury surowców i procesu produkcyjnego. Uważamy to za atut, dodający naszym produktom charakteru i indywidualności.

APDM na targach RemaDays 2024

Zapraszamy na stoisko firmy Polkos podczas RemaDays w dniach 30.01-02.02.2024! W tym krótkim filmie prezentujemy, jak z technologii APDM powstają świecące litery do zastosowań zewnętrznych. Obejrzyj, jak wykorzystujemy nasze Lane Płyty z żywicy do tworzenia niestandardowych logotypów, które ożywiają przestrzeń i wyróżniają Twoją markę. Spotkaj się z nami na targach i zobacz na żywo, jak możemy przemienić Twoje pomysły w rzeczywistość. Czekamy na Ciebie! Stoisko firmy Polkos: 3.25 Hala: F

Opinie o nas. Dziękujemy!