Świecąca Płyta Brukowa

Galeria realizacji

Płyta brukowa LedBruk 24V

 

Wśród proponowanych przez nas produktów dostępne są świecące płyty brukowe.

Najczęściej stosuje się je jako wypełnienie przestrzeni chodnikowych czy placów na rynkach miast. Materiał, z którego wykonane są płyty, jest odporny na działanie warunków pogodowych, zwłaszcza na wodę, a także wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Jest to najczęściej mieszanka żywic
i kompozytów.

Wielkoformatowe świecące płyty brukowe i nie tylko dostępne są na rynku w różnych grubościach. Z powodzeniem są one wykorzystywane do montażu miejskich placyków, a także uzupełniania przestrzeni wokół budynków użyteczności publicznej.

Płyta świecąca LedBruk jest rozwiązaniem na efektowne, energooszczędne oraz bezpieczne oświetlenie na podjeździe, w ogrodzie oraz na tarasie. Łączy w sobie charakterystyczną dla firmy LedBruk jakość z dużym rozmiarem oprawy.

Płyta świecąca LedBruk zapewnia nie tylko dopracowane rozwiązanie techniczne, ale jednocześnie niespotykany efekt świetlny. Dzięki dużym rozmiarom idealnie sprawdzi się w architekturze użytku publicznego, nie tylko jako funkcjonalne oświetlenie, ale również jako ozdoba czy ciekawa aranżacja. Daje możliwość oświetlenia standardowym mocnym światłem białym dziennym lub zimnym.

Płyta sprawdza się doskonale w miejscach ruchu pieszego oraz samochodowego, gdzie niemożliwe jest zastosowanie oświetlenia ponad grunt.

NAPIĘCIE

Bezpieczne napięcie zasilania – 24V DC

TRWAŁOŚĆ

Żywotność diod LED – 124.000h

LED

Źródło światła LED

GWARANCJA

Gwarancja nawet do 4 lat

Świecąca Płyta Brukowa Heksagon

Heksagon

Wymiary: 34 x 20 cm / 8 cm

Świecąca Płyta Brukowa 20x40

Świecąca Płyta Brukowa 20×40

Wymiary: 20 x 40 cm / 8 cm

Świecąca Płyta Brukowa 40x40

Świecąca Płyta Brukowa 40×40

Wymiary: 40 x 40 cm / 8 cm

Poradnik instalacyjny 2023/24 .pdf

Certyfikat CE

Przewodnik Instalatora

Sprawdź

Galeria realizacji

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii realizacji

Twój inteligentny dom z LedBruk®

Smart funkcjonalnośćGarden Wellness