Wygodne sterowanie bezprzewodowe

Na rynku jest dużo możliwości które pozwalają nam na sterowanie oświetleniem. Nasza firma proponuje swoim klientom system firmy MiLight, system ten jest bardzo prosty w montażu, posiada szerokie możliwości oraz co bardzo ważne jest dostępny już dla Kowalskiego bez nadwyrężania jego budżetu. System pozwala nam na sterowanie oświetleniem LED w całym domu za pomocą pilotów, paneli naściennych oraz aplikacji na urządzeniu mobilnym poprzez sieć WiFi. Całość instalacji składa się z odbiorników oraz nadajników. Cechą uniwersalną całego systemu jest zamienna możliwość sterowania za pomoca różnych nadajników, oznacza to że systemem możemy sterować za pomocą dowolnego nadajnika, możemy to zrobić za pomocą pilota, panelu naściennego lub aplikacji – wszystko zależy tylko od nas i nie musimy z niczego rezygnować.

Odbiorniki MiLight

Sterowanie jest możliwe z wykorzystaniem odpowiednich odbiorników. Mamy tutaj dostępne wersje do diod LED jednokolorowych, RGB oraz RGB+W. Do odbiorników możemy podłączyć prawie wszystkie źródła światła LED zasilane 24V DC. Mogą to być taśmy LED, świecące kostki brukowe, lampy ogrodowe oraz wiele innych. Odbiornikami są także przygotowane produkty gotowe firmy MiLight: żarówki LED z trzonkiem E27 oraz E14 które możemy wykorzystać w naszych żyrandolach czy kinkietach, oprawy sufitowe LED oraz naświetlacze LED.

Nadajniki MiLight

Nadajnikiem jest urządzenie dzięki któremu możemy sterować odbiornikami i produktami MiLight, są to: piloty zdalnego sterowania i panele naścienne. W zależności od odbiornika należy dobrać właściwego pilota, w zależności czy będą to diody LED RGB+W, RGB czy też monokolorowe. Tak samo dobieramy wersję panela naściennego, w tym przypadku mamy również wybór pomiędzy wersją zasilaną stale przez sieć 230V lub wersję zasilaną bateriami.

Router WiFi Box MiLight

Dodatkowym urządzeniem które dopełnia cały system jest WiFi Box, urządzenie o małych gabarytach pozwala nam na sterowania całym oświetleniem MiLight za pomocą aplikacji na urządzeniu mobilnym (smartfon, tablet). Kontroler WiFi to taka mała centralka która odbiera sygnał z aplikacji i we właściwy sposób przekazuje go do odbiorników sterującymi oświetleniem.

Sterowanie strefami

System MiLight umożliwia sterowanie za pomocą jednego nadajnika nawet do czterech stref. Do każdej strefy możemy przypisać do 99 odbiorników. Dla przykładu pierwszą strefą może być oświetlenie liniowe, druga strefa to oświetlenie dekoracyjne złożone z LedStone, trzecia strefa to lampy ogrodowe a czwarta strefa to oświetlenie ścieżek i podjazdu złożonego ze świecących kostek brukowych. Każdą z takich stref możemy sterować za pomocą jednego pilota lub panelu naściennego osobno lub wszystkimi jednocześnie.

Aplikacja na urządzenia mobilne

Aplikacja którą możemy sterować całym systemem MiLight jest dostępna za darmo. Działa na systemach Android oraz iOS, co oznacza iż sterowanie może być wykonane za pomocą większości urządzeń mobilnych dostępnych na rynku.

Aplikacja MiLight 3.0

Android

Aplikacja MiLight 3.0

iOS