Garden Wellness z LedBruk

"Cały Świat skupiony na Tobie"

DLA UMYSŁU!

Skoncentruj się 

Dobrze znasz sytuację, gdy masz do wykonania ważne zadanie, które wymaga koncentracji, a domowe otoczenie nie pozwala się nam skupić. Pomoże Ci w tym komenda głosowa np. “koncentracja”, która stworzy atmosferę do pracy lub nauki. Muzyka, którą lubisz popłynie z głośników oświetlenie zmieni kolor na ten, który doskonale wspiera koncentrację.

DLA DUSZY

Ogród ZEN

Smart Home LedBruk odmieni Twoje codzienne życie. Odpowiednie oświetlenie może wszystko zmienić.

Otaczający nas Świat ciągle przyspiesza. Czasami czujemy, że ciężko nam za nim nadążyć, potrzebujemy chwili odpoczynku. Domowa przestrzeń z pozoru nieprzyjazna medytacji, ze względu na wiele rozpraszających nas rzeczy w mgnieniu oka zamieni się w Ogród ZEN. Wystarczy do tego odpowiednie światło, muzyka oraz aromatyczny olejek.

(…) Zamknij oczy, wszystko staje się odległe, oddychaj głęboko, odpuść.

DLA SERCA

Romantyzm

Kochać i być kochanym. Ta chwila gdy jesteście razem, nie wymaga żadnej oprawy. Sama obecność ukochanej osoby tworzy magię.
Lecz co powiesz na to jeśli jednym kliknięciem lub komendą głosową włączysz muzykę, w tym samym momencie barwa i natężenie światła dopasuje się tak jak lubisz …
Czerwone wino zawsze się znajdzie.

DLA CIAŁA

Przytulnie i ciepło

Czasami potrzebujesz po prostu odrobinę ciepła. Gdy w końcu trafi się chwila dla siebie, ustaw w systemie Smart aranżację o ciepłej barwie, którą dobrze pamiętasz z czasów gdy wszystkie żarówki świeciły tak samo. Czy pamiętasz to ciepło? Otul się światłem i odpocznij.

Garden Wellnes – niezwykłe oświetlenie zwykłych chwil.

DLA RODZINY I PRZYJACIÓŁ.

Wspólnota

Najprzyjemniejsze chwile z bliskimi często spędzamy w ogrodzie. Wspólne biesiadowanie na świeżym powietrzu “smakuje inaczej”.

Włączmy nastrojowe oświetlenie i ulubioną muzykę to przepis na udane spotkanie. Nie musisz wstawać od stołu aby sprawdzić czy ostatni oczekiwani goście są już przy furtce – Smart system poinformuje Cię za pośrednictwem aplikacji lub poprzez zmianę barwy światła oświetlenia przy wejściu do ogrodu.

Przyszedł czas na oczekiwany toast. Wreszcie wszyscy są.

Uniwersalne sterowanie

za pośrednictwem pilota, smartfona, komputera lub głosu

Sprawdź

Doradztwo przy zakupie i instalacji

Galeria realizacji

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii realizacji