Świecąca Kostka Brukowa

Galeria realizacji i filmy

Obecnie kostka brukowa to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań, które sprawdza się przed posesjami domów jednorodzinnych. Wyłożone są z nich chodniki, a także podjazdy do samochodów, parkujących przed obiektami mieszkalnymi. Popularność tego materiału budowlanego wynika przede wszystkim z jego trwałości, a także bogatej oferty kolorów i wzorów. W naszej ofercie dostępne jest innowacyjne rozwiązanie, jakim jest świecąca kostka brukowa.

Świecące punkty na podjeździe i w ogrodzie

Proponowane przez nas oświetlenie dekoracyjne to bardzo popularne, a zarazem funkcjonalne rozwiązanie. Nasz produkt swoim kształtem i formą przypomina klasyczną kostkę brukową, która świeci. Dzięki temu można ją z łatwością wkomponować w całą konstrukcję chodnika czy podjazdu. Idealnie sprawdzi się zatem w otoczeniu posesji domowej, podjazdu czy ogrodu.

Rozwiązanie, jakim jest świecąca kostka brukowa to dobra inwestycja w przydomowy teren, gdyż takie dodatki z pewnością wpłyną na aranżację otoczenia, w którym na co dzień przebywamy. Małe elementy zamontowane w podjeździe dają bardzo mocne światło, co sprawia, że nie sposób będzie potknąć się w ciągu nocy o ewentualne nierówności. Małe ledowe elementy najczęściej są montowane w celu wyznaczania dróg, ścieżek, miejsc parkingowych, oznaczania placów i stopni czy schodów, a także pełnią funkcję dekoracyjną fasad czy elewacji budynków. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru różnych barw oświetlenia.

Największe zalety święcącej kostki brukowej

Jedną z największych zalet wspomnianego produktu, który projektujemy jest oświetlenie najciemniejszych zakątków ogrodu czy podjazdu. Świecąca kostka brukowa nie zajmuje dużo miejsca, a dodatkowo jest odporna na nacisk, dlatego może być stosowana na powierzchniach, po których poruszają się samochody. Dodatkowymi plusami jest łatwa i bezpieczna instalacja, a także łatwość w utrzymaniu czystości.

Proponowana przez nas oświetleniowa dekoracja sprawdzi się nie tylko na terenach prywatnych, ale też przy obiektach mieszkalnych, typu bloki czy domy szeregowe. Rozwiązanie, jakie proponujemy jest bardzo bezpieczne w użytkowaniu zewnętrznym, gdyż oświetlenie led zasilane jest prądem stałym o niskim napięciu, a zasilacz najczęściej musi być umieszczony w zadaszonym pomieszczeniu. Dodatkowo świecąca kostka brukowa oprawiona jest materiałem, który jest szczelny i odporny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz czy śnieg.

Zobacz więcej filmów

Opinie o nas!

Przeczytaj

Bądź na bieżąco.

Nowe produkty prezentujemy na naszych social media.